O značke Nvey Baby

Pre deti to najlepšie! Doprajte tým najmenším kvalitu - detská kozmetika z organických zložiek.

Receptúra výrobkov NVEY BABY COSMETICS je vytvorená výlučne z prírodných NATUR zložiek, kde viac ako 70% z nich tvoria certifikované zložky ORGANIC. Všetky produkty sú vyvinuté a vyrábané v najvyššom štandarde NVEY BABY´s Gentle Care Standard.

Nvey Baby icon

Naše presvedčenie

S najlepším vedomím a svedomím vytvárame produkty s tým najšetrnejším zložením, ako by sme ich robili pre naše vlastné deti.
Nvey Baby icon

Organické zložky

Všetky naše produkty sú vyrábané z certifikovaných organických zložiek, šetrných k jemnej detskej pokožke a vláskom.
Nvey Baby icon

Najjemnejšie zložky

Používame čo najviac ingrediencií z prírodných zdrojov a vyberáme najšetrnejšie a najjemnejšie zložky vhodné pre detskú pokožku.
Nvey Baby icon

nie je to len o cene

Pri výbere tých najšetrnejších dostupných zložiek sa riadime kvalitou, nie cenou. Snažíme sa použiť to najlepšie, čo existuje.

Nvey Baby icon

najvyššia kvalita

Všetky produkty sú vytvorené z bezpečných a efektívnych konzervantov, aby sme dosiahli najvyššiu kvalitu a najlepšiu použiteľnosť výrobkov.
Nvey Baby icon

pH v rovnováhe

Všetky produkty z každej várky majú pH v rovnováhe, aby pôsobili čo najšetrnejšie a najjemnejšie k detskej pokožke a vláskom.
Nvey Baby icon

Bez škodlivín

Naše výrobky sú bez TALC, parabénov, SLS, vône, kokamidopropylbetaínu, propylénglykolu, silikónu a iných škodlivín.
Nvey Baby icon

Netestované na zvieratách

Produkty našej detskej kozmetiky NVEY BABY nie sú testované na zvieratách, snažíme sa chrániť životné prostredie a planétu Zem.
Nvey Baby icon

Naša výroba bez tretích strán

Všetky produkty sú vyrobené len nami a v našich podmienkach, aby sme mohli garantovať správny výrobný proces a ich zloženie.

Výrobky NVEY BABY sú:

Zloženie

Vo výrobkoch NVEY BABY používame len látky, ktoré sú v súlade s naším výrobným a obchodným presvedčením. Nemáme problém podrobne uviesť, ktoré ingrediencie nie sú použité pri výrobe NVEY BABY kozmetiky.

Eshop

Vyberte si v našom internetovom obchode z produktov Nvey Baby a zabezpečte vášmu dieťatku jemnú starostlivosť o pokožku a vlasy.

Scroll to Top